Künye

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Tolgay Toklar

tolgay@haber5n.com


GENEL KOORDİNATÖR / Sorumlu
Tolgay Toklar

HABER KOORDİNATÖRÜ
Ali Kaan Yetik

ali@haber5n.com


EDİTÖRLER

Ertan Engin

Emir Doan
Spor
 

Serkan Sarıman

 

REKLAM 

Tolgay Toklar

tolgay@haber5n.com

 

HUKUK DANIŞMANI 
 

Efe Toklar

efetoklar21@haber5n.com

 

Adres:

Molla Arap Caddesi. Cihangir Apartmanı No:31 Daire:8


Tel: 0531 960 61 04     

İletişim e-mail: admin@haber5n.com
 

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Haber5n yazıların sorumluluğunu almaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Haber 5n harici linklerin sorumluluğunu üstlenmez.

 

 

                            
Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Haber5N.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Haber5N.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Siteniz.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Bunlar Haber5N.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
 
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haber5N.com. However, sometimes the Haber5N.Com uses third parties to process your information. Haber5N.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haber5N.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Haber5N.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haber5n.Com cookies section of our full Privacy Policy.

 

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan Haber5N.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri uyari@haber5n.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X