Hakkımızda

Haber5N.Com kurulurken tarafsız, ilkeli, kaliteli ve hızlı habercilik ilkelerini kendine benimsemiş ve geçen zaman içerisinde ise bu ilkelerine bağlı kalmıştır. Haberi yansıtılması gerektiği gibi değil, olduğu gibi veren haber sitemiz bu özelliği sayesinde kısa sürede kendine sektörde iyi bir yer edinmiştir. Girilen haberlerin tamamen özgün olarak hazırlanmış olması bizim olmazsa olmazlarımızdandır. Haber5N.Com 2015 yılının nisan ayında 4 kişi ile başlayan yolculuk bugün 15 kişi ile devam ediyor. Bugün her şeyin doğru gitmesini sağlayan 1 genel yayın yönetmenimiz, işi bu siteyi  köşe yazılarında düşüncelerini bizden esirgemeyen 6 köşe yazarımız, sadece doğru haber yapmayı kendine ilke edinmiş 5 köşe yazarımız, 1 sitenin kimseye muhtaç olmadan ayakta kalmasını sağlayan reklam konularında sorumlumuz, 1 adet ziyaretçilerimizin sorun, görüş ve dilekleri ile ilgilenen onlara cevaplar yazan temsilcimiz ve 1 adet hukuk danışmanımız ile yola devam etmekteyiz. Hakkımızda merak ettiğiniz her şey için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Misyonumuz :

Ziyaretçimize en kısa zamanda doğru haberi ulaştırmak bizim kendimize biçtiğimiz misyonumuzdur. Taraf olmadan sadece yaşananları ziyaretçimize göstermeyi kendimiz için bir iş değil mecburiyet olarak görüyoruz.

 

Vizyonumuz :

Uzun vadede hedefimiz Ülkemizde en çok bilinen ve sevilen haber markalarından birisi olmak. Ziyaretçilerimizin mutluluğu ile büyümek. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X